Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Konkurs czytelniczy dla dzieci przedszkolnych i szkolnych GBP w Grębkowie

Utworzono dnia 19.06.2024

Konkurs czytelniczy dla dzieci przedszkolnych i szkolnych

Oto najpilniejsi i najlepsi czytelnicy z corocznego konkursu czytelniczego trwającego od 1 września 2023 do 1 czerwca 2024. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było systematyczne wypożyczanie określonej liczby książek w tym okresie. W konkursie wzięli udział ci, którzy czytają już samodzielnie oraz ci, którzy oddają się lekturze jeszcze           w towarzystwie dorosłych i uczestniczą w projekcie Mała Książka Wielki Człowiek. Ogółem nagrodziliśmy 54 osoby z czego GBP – 49, FB – 5.Celem tego konkursu organizowanego od lat w Grębkowskiej bibliotece jest rozbudzenie zainteresowań czytelniczych, zachęcanie  i mobilizowanie uczniów do regularnego czytania, wzmacnianie w dziecku wiary we własne siły i możliwości osiągnięcia sukcesów oraz wyrobienie nawyku sięgania po książkę jako jednego ze sposobu spędzania wolnego czasu.

Lista czytelników w wieku przedszkolnym i szkolnym GBP z największą liczbą wypożyczeń w okresie od 1.09.2023 do 1.06.2024:

Dzieci przedszkolne:

 

  1. Franek Komorowski
  2. Aleksandra Pachnik (Grębków)
  3. Aleksandra Pachnik (Jabłonna)
  4. Krzyś Kowalczyk
  5. Ksawery Boruc
  6. Tymon Boruc
  7. Michalina Boruc
  8. Oliwia Karczewska
  9. Klara Odrzygóźdź
  10. Maja Roguska
  11. Hania Twardowska
  12. Marcel Wójcik
  13. Jakub Znamirowski
  14. Julia Duszak
  15. Amelia Kuć
  16. Nikodem Klukowski
  17. Nadia Czapska
  18. Kornelia Czapska
  19. Szymon Boruc
  20. Oliwier Pawlak
  21. Marcelina Szczepanik
  22. Anita Nojszewska
  23. Marcelina Pernach
  24. Martyna Milewska
  25. Miłosz Gral
  26. Aleks Gołębiewski
  27. Marcel Sieńko
  28. Aleksandra Pachnik (Jabłonna)
  29. Mikołaj Redek
  30. Kornelia Kowalczyk
  31. Cezary Boruc
  32. Iga Świnarska
  33. Wiktoria Chrościcka
  34. Alicja Odrzygóźdź
  35. Paweł Krasnodębski
  36. Iga Komorowska
  37. Nadia Gołębiewska
  38. Martyna Sieńko

 

Dzieci z kl. I-III:

  1. Laura Grabarczyk
  2. Liliana Grabarczyk
  3. Szymon Nasiłowski
  4. Piotr Nasiłowski
  5. Zuzanna Szalwa
  6. Jaś Pachnik
  7. Wiktor Pietrzak
  8. Zosia Twardowska

 

 

 

   Dzieci z kl. IV-VIII:

  1. Mateusz Gral
  2. Nikola Świnarska
  3. Szymon Krasnodębski

Lista czytelników w wieku przedszkolnym i szkolnym FB w Kopciach z największą liczbą wypożyczeń  w okresie od 1.09.2023 do 1.06.2024:

      Dzieci przedszkolne:

  1. Maria Wrzosek
  2. Julia Sobolewska
  3. Igor Grabarczyk

 

       Dzieci z kl. I-III:

  1. Amelia Wrzosek

        Dzieci z kl. IV-VIII:

  1. Alicja Niedziałek

Zegar

Kalendarium

Lipiec 2024
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 6

W poprzednim tygodniu: 41

W tym miesiącu: 90

W poprzednim miesiącu: 264

Wszystkich: 17296

Dołącz do nas na Facebooku